Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valakinek kapott már hőgutát...

Valakinek kapott már hőgutát a csincsillája?

Figyelt kérdés
Mi lett vele, túl élte? Hogyan mentették meg?
2012. jún. 9. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, de én mindjárt kapni fogok.

Tedd be a mélyhűtőbe.

2012. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordult már, akármennyire is odafigyeltem. :( Ha még időben észreveszed, hogy baj van, akkor meg lehet menteni, ha minél előbb hűvös, sötét helyre helyezed, de ha már csak fekszik, és semmire nem reagál, amikor észreveszed, akkor sajnos többnyire már menthetetlen.
2012. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy mikor észrevettem már nem nagyon volt magánál, de hűtöttem a testét meg jegeltem a fülét és magához tért. Ez tegnap délután történt, azóta is magánál van, de nem nagyon reagál, meg csak fekszik, fecskendővel etetem. Nem tudom, hogy ebből az állapotból mi lesz....aggódom.
2012. jún. 10. 10:10
 4/6 amazing-chinchillas válasza:

Szia,


hol tartod a csinit? Napra nem szabad kitenni!


Szerintem náluk olyan a napszúrás mint az embereknél, napokig fáj a fejed stb..


Szerintem neki is nagy fejfájása lehet azért kába egy kicsit. Etetgesd tovább esetleg próbálj olyat adni neki amit nagyon szeret hogy eszik e magától. Friss almát, kákicsot próbáld meg esetleg:)


webmaster@amazing-chinchillas.com

[link]

2012. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Olvastar válasza:
Szerintem ne várd meg amig megdöglik, döghúsból nem jó a pörkölt...
2012. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon veszélyes dolog a hőguta, nyílt napnak ne tedd ki a kisállatot!
2012. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!