Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszim egész mindenhov...

Man79 kérdése:

A törpenyuszim egész mindenhova odabogyózik. Mit csináljak? Illetve miből tudok neki kuckót csinálni, mert egyenlőre egy doboz van neki.

Figyelt kérdés

A dobozába csak éjszakára rakom be, viszont telebogyózza a lakást. Ahova megy, mindenhova bogyózik/nem keveset/. Mit csináljak?? Legyen egész nap a helyén??


Házilag miből tudok neki lakot csinálni??


2012. jún. 13. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Dobozból kirágja magát.

Mennyi idős a nyuszi?

2012. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyenlőre még nem rágta ki magát, de tudom, ezért is szeretnék neki valamiből tákolni kis lakot, csak nem tudom, hogy miből?! Mert ketreceket elég drágán láttam, amire most sajna nem futja...

6-8hetes körüli, vasárnap hoztuk haza.

2012. jún. 13. 13:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig kéne neki ketrec, mert akkor kéne kiengedned az első időben, amikor felügyeled és ha bogyózik, akkor vissza a ketrecbe, bepakolod utána a bogyóit úgy, hogy lássa és jöhet ki újra. 9-11eFt környékén lehet már venni 100x50cm-es ketrecet szénatartóval, mindennel együtt Fressnapfban. Ennél olcsóbban nem nagyon tudsz neki csinálni olyat, ami tartós is, jó is és praktikus is.
2012. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felügyelni nem nagyon tudom, mert elszalad, elbújik!
2012. jún. 13. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért is kellene neki egy normális ketrec,mert az első 1-2 hétben nem is lehetne sokat kiengedni,amíg meg nem szokja a környezetét. Ha felelősség teljes nyuszi tartóvá szeretnél válni,ezt az oldalt javaslom Neked: [link]

Itt nagyon sok segítőkész ember van és értenek is a nyulakhoz. Ketrecet nézz használtat interneten. Ha tudsz vele foglalkozni és sokat tud kint lenni,akkor nem kell neki óriás ketrec,elég egy akkora amiben el tud bújni és el tud nyújtózni kényelmesen,illetve egy kis sarok ahova pisil és bogyózik. Szóval a lényeg,hogy 1 hétig legalább bezárva kellene tartanod és barátkoznotok egymással, a környezettel,mert azért fél mivel még minden új neki. Fokozatosan szoktasd hozzá a simizéshez. Ha már jól össze haverkodtatok,akkor ki lehet engedni és szobatisztaságra nevelni. Sok sikert és örömöt a nyuszihoz!

2012. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a tanácsokat és a segítőkészségedet! :)
2012. jún. 13. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Használtan nézzél a Vaterán.

Vagy pont hegesztett rács, tetőléc, laminált padló + 1 hétvége.

De szerintem ugyanúgy 6.000,- körül lesz mindkét verzió.


Ha van otthon bútorlap, léc, linóleum, hűtőszekrény rácsa, akkor barkácsolhatsz, de a látvány kérdéses...

Én inkább ablakot pucolnék a szomszéd néninél, és vennék az árán egy használt ketrecet...

2012. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig kell neki egy ketrec és be is kell oltatni.
2012. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi nyuszink kutyaházban van, amit az apukám átalakitott: rakott rá rácsot, csinált bele emeletet, és nagyon jó lett. :) Nem is volt drága, az alapanyagokat találtuk otthon.
2012. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!