Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol találhatok csincsilláknak...

Hol találhatok csincsilláknak szupi ketrecet neten?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi csináltunk nekik, volt egy nagy szekrény és abból.

Alulra betettünk műanyag tálcákat, abba homokot, meg szénát és felülre egy emeletet is csináltunk, ezek meg föl -le rohangásztak benne. Alulra oldalra egy nagy 30cm-s mókuskereket is beszereltünk a falra.

Az elejére pedig raktunk ajtónak egy fa keretre, ezüst színű ponthegesztett nyúlrácsot, amit az Obiba vettünk 2x2cm rácsmérettel.


De egyébként a Camponába én láttam bazi nagy csincsilla és görényketreceket, de hát kinek volt arra 50ezer Ft-ja? Nekem biztos nem :D

2012. jún. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan nagyon nem is néztem az árakat, de egyet néztem, ami kb jó lett volna, aztán el is ment a kedvem tőle.



Persze be lehet tenni ilyen 10 ezer Ft-os kis 50x50x100-as ketrecbe is, csak hát ők szeretnek felugrálni magasra is, az meg inkább csak nyulaknak és tengerimalacnak való. Persze ha mindennap rendesen kiengeded őket legalább 2 órát futkározni, akkor jó az is talán. Egy ilyen ketrecet szerintem ingyen is tudok adni, csak kicsit szét van barmolva, de még egyben van. Egyik csillát benne tartottam vagy fél évig és szanaszét rágta, aztán megerősítettem drótokkal körben...

2012. jún. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi deguknak építünk, de szerintem menne kicsit nagyobban is...

Illetve van még egy óriási tornyunk ami eladó.

www.ilovedegu.hu

2012. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A korrektséghez hozzátartozik, hogy a ketreckirály.hu

a legmenőbb csinketreces. Megbízható és házhoz is szállít Budapesten.

Nekem rengeteg ketrec kellett, így árérzékeny vagyok, azért kezdtem gyártani.

2012. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még gondolkodunk :)
2012. jún. 14. 21:07
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha asztalos ismerősöddel csináltatsz :)
2012. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 ezerért árultak a dorogi állatboltban ketrecet, kb olyan nagyot amibe két tévé egymás tetjén beleféne.
2015. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!