Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől ijedhetett meg a nyuszim...

Mitől ijedhetett meg a nyuszim két este?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt azt vettük észre, hogy teljesen be van tojva, lefeküdt, lelapult, a kaja sem érdekelte. 1-2 óra után megnyugodott, megvacsizott és mintha mi sem történt volna...

Tegnap este megint... Amikor vacsit kapott, minden rendben volt, elkezdett enni, aztán a felénél abbahagyta, és megint félt valamitől. Próbáltunk rájönni, mi lehet. Felvetődött az ötlet, hogy a meccs zaja zavarja, ahogy megy a tévé. Aztán félidőben, ahogy jött a reklám, megnyugodott, és semmi baja nem volt. Gondoltuk, kiderül a második félidőben, ha megint félni kezd, akkor legalább megvan az oka, de utána már semmi baja nem volt. Mi a fenétől ijedhetett meg ennyire egymás után 2 este??? Szobanyuszi, velünk él 2 éve, nem félős, nem ijedős, egy igazi rosszcsont. El sem tudjuk képzelni, mitől félhetett ennyire... Veletek volt hasonló? Érdekelnének ötletek, tapasztalatok, hogy mi lehetett



2012. jún. 16. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A mi nyuszink bizonyos zenéktől szokott megijedni,más számokat meg nagyon is szeret.Lehet,h a tiétek is a tévétől ijedt meg.
2012. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hallottam nyusziról, aki szagoktól félt, pl. amikor húst sütöttek.
2012. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 emir72 ***** válasza:

Nincs valamilyen építkezés / lakásfelújítás a közeletekben? Akár onnan - a gépektől - eredő ultrahang is lehetett.

Én a helyedben ölbe venném ilyenkor, az megnyugtathatja.


..esetleg a "Nyuszi ül a fűben, ..." dalocska?! :)

2012. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!