Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy japan tancolo egerem...

Van egy japan tancolo egerem es egy par napja elkezdett hullani a szore, mi lehet az oka? nem szeretnem ha elpusztulna.

Figyelt kérdés

2012. jún. 16. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy atkás, vagy ami még valószínű, hogy ebben a melegben a vissza csapódó vizelet pára miatt kapott fertőzést.


Azt a helyet ahova pisilni szokott (már ha van egy adott hely ahova jár) naponta pucold.


Nekem a hörcsögömnél volt ez, hogy volt, hogy bealudt a pisis sarokban és ez nem tett jót neki. Így minden nap kivettem onnan az almot és enyhén fertőtlenítős szivaccsal átpucoltam, kitörtem szárazra, majd új adag almot kapott oda.


Vagy a másik, amivel szintén pórul jártam, hogy mikor pucoltam a terráriumot, nem mostam ki rendesen a Domestost, és a melegben fel csapódott a pára és kihullót az egereim szőre :(


De miután rájöttem, hogy mi a baj és rendesen öblítettem, elmúlt a szőrhullás :)

2012. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom...megfogadom a tancsaod.
2012. jún. 18. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!