Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha megolajozom a hörim mókuske...

Ha megolajozom a hörim mókuskerekét, akkor baja lesz, ha lenyalogatja?

Figyelt kérdés
szokta néha rágcsálni az illesztést, de már megőrülünk tőle.

2012. jún. 16. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenesetre étolajjal vagy zsírral kend meg, hogy ne nyikorogjon. max egy kicsit lágyabb lesz kakája a hörinek. majd meglátod, ha hasmenése lenne, ne csináld, vegyél másikat neki,ami nem nyekereg:)
2012. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát, azt azért inkább nem akarom. majd elviselem inkább :)

köszi

2012. jún. 16. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan! Semmi baja nem lesz tőle. Már évek óta így csinálom, és egy hörimnek sem lett tőle semmi baja. Zsírral kentem be, ettől hasmenésük sem volt.
2012. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is olajoztam a hörim mókuskerekét (varógépolajjal), nem lett tőle semmi baja.
2012. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja, akkor jó. :)
2012. jún. 17. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Velünk is előfordult már ilyen, hogy nyikorgott a mókuskerék és én akkor sima étolajjal kentem be. A höri persze le is nyalta, de nem lett semmi baja tőle. Saját tapasztalatom ez.
2012. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi is így csináljuk évek óta (valami spray-s fújós, szerintem sima gépolaj). semmi baja nem lett tőle eddig, és nem is nyalogatja :) nyugodtan fújd be neki! :))
2012. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!