Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl és kutya "együtt" tartása?

Nyúl és kutya "együtt" tartása?

Figyelt kérdés
Van egy nyuszink, aki egy átalakított kutyaházban lakik egy kutyakennelben.Közvetlenül egymás mellett van 2 kennel, ugye az egyikben a nyuszi van,és a másikba szeretnénk egy kutyát(hovawart).Nem nagyon látnák egymást,és az a kérdésem, hogy a nyuszi nem fog félni a kutyától,vagy ha kivesszük a helyéről nem akar-e majd kiugrani a kezünkből a kutya elöl.
2012. jún. 18. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
De, félni fog tőle. Ha a nyuszi is kölyökként lett volna hozzászoktatva a kutyához, nem lenne gond. Nekem egy 3 éves törpenyulam van, mellette egy lassan 1 éves bullmasztiffom. A kutyusom játszana vele, de a nyuszim menekül előle.
2012. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim imádja a kutyákat, és valószínűleg magát is annak gondolja. Ismerkedne is kutyákkal, ha hagynánk. Kisebb típusú kutyával szerintem jobban megbarátkozna.
2012. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nyuszim 4 hónapos, és a kutya nagytestű lenne....
2012. jún. 18. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:

A természetüktől is nagyban függ. Ha a nyuszi kíváncsi, akkor valószínűleg barátkozni fog, ha félős, akkor menekülhet. Ezt a cikket ajánlom, nézd csak:

[link]

2012. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, a miénk azt is tűri, hogy a kutya a rácson keresztül szagolgatja. Egyáltalán nem fél. de ez szerintem nyúlfüggő.
2012. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!