Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörényeket leghamarabb...

A vadászgörényeket leghamarabb mikor lehet elhozni? úgy értem hány hetesen

Figyelt kérdés
jutalomfalatkaként miket adhatunk nekik?málnát ribizlit megehetik?már nagyon régóta szeretnék vadászgörényt és most végre kaphatok is nagyon sok helyen utánaolvastama dolgoknak de pár dologra nem találtam választ.előre is köszi:)

2012. jún. 19. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

8hetesen!!előtte semmiképp sem.

Ribizlit,málnát??ugye tudod h ők kisragadozók vagyis húsevőek?sok mindentől akár bélelzáródást is kaphat.mindenképp tenyésztőtől ajánlom a vásárlást!!jutalom falatként lehet adni nekik dm-es macskáknak való pasztát vagy gimpet pasztát,plusz lehet kifejezetten nekik venni jutifalatot kereskedésekben,ja és nem szabad őket macska konzervvel etetni,hanem nyers vagy főtt hússal,de ha utána olvastál akkor ezt biztos tudod:)

2012. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen tudom köszönöm:) csak azért kérdeztem mert láttam h nagyonszeretik utalomfalatként a banánt az édesebb almákat körtét.. és kiváncsi voltam rá h ilyeneket lehet e nekik adni:)
2012. jún. 21. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
almát is csak nagyon nagyon keveset mert savas ha édes akk meg az a baj,de nyáron lehet nekik adni dinnyét természetesen mindet mag nélkül,de különösképpen nincs rá szükségük:)
2012. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gyümölcsöt csak nagyon keveset ehetnek. És ezt nem úgy értem, hogy kis adagokat naponta hanem max hetente adj neki vmit, dinnyét esetleg pici barackot. Ha jutifalizni akarod őket ajánlom ink. a szárított halat, főtt tojást, fürj tojás mehet főzetlenül is, minőségi macskaropit és ahogy az előttem szóló is írta imádják a pasztát. Mi gimpet malt soft vagy multit használunk, nagy segítség pl körömvágáskor:)
2012. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!