Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot/kisemlőst...

Milyen állatot/kisemlőst ajánlotok, aminek nem kell nagy ketrec, olcsó a tartása és lehet kézbe venni, simogatni?

Figyelt kérdés
Nem nekem kell, hanem anyukámnak, nekem van tengerimalacom, ennél kisebb állatot szeretne, de nincs ötlete. Szerintetek?
2012. jún. 20. 11:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És lécci azt is írjátok le, hogy mekkora ketrecben kell tartani az adott állatot. Köszi!
2012. jún. 20. 11:04
 2/12 anonim ***** válasza:

Törpehörcsög. Az eléggé apró, egy kicsi terrárium elég neki. De ketrecben is tarthatod.

Esetleg degu. Na annak ketrec kell,és nagyobb. Vagy csincsilla. Most ennyi jutott eszembe. Vagy görény,azt tudja sétáltatni is:D de lehet az már túl nagy.

2012. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából kutyát szeretne, de arra nincs pénze:(
2012. jún. 20. 11:08
 4/12 anonim ***** válasza:
A tengerimalacnál a hörcsög, az egér, a mókus és a süni kisebb. A sünit annyira nem ajánlom, mert szagos. A mókusnak nagy ketrec kell, és iszonyat gyors :D A hörcsög jó választás, akár aranyhörcsög, akár törpehörcsög. Olcsó, és nem kell neki nagy hely. Az egér is jó. Különösen ajánlom a mongol futóegeret! Nagyon aranyos és barátságos! :)
2012. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fogadjon örökbe egy kutyust vagy egy cicát. Igaz, az még csak a legkisebb része.

A hörcsögök tényleg jók, meg az egerek is. :D

2012. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az én tengerimalacaim 80*45 cm-es ketrecben vannak, és ha akkora állatot választ aminek jó ez a ketrec akkor neki adom én meg veszek egy nagyobbat.
2012. jún. 20. 11:33
 7/12 anonim válasza:
Degu:) Nekem 3 éve degum van..nagyon okos kisállat.:) és csendes is. Elég neki egy sima terrárium..műanyag kellékeket ne vegyél hozzá,mert szétrágja..:) de egy fa házikó,esetleg bot,toboz..és olcsó:) Csak K betűs ételeket nem szabad neki adni..pl.krumpli,káposzta stb..:)
2012. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az aranyhörcsögnek jó az a ketrec.

A törpehörcsög vagy az egér lehet, hogy kifér a rácson, ehhez tudni kellene, mekkora a távolság a drótok között.


A hörcsög egyedül szeret lenni, és nagyon aranyos, majdnem (de csak majdnem) ugyanazokat eszi, mint a malacaid, csak a hörcsögnek több kukorica mehet. Sajnos csak 1,5-2 évet él.

2012. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2.5 cm a rácstávolság.
2012. jún. 20. 12:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Azon kifér a hörcsög és az egér is. Degunak, mókusnak, csincsillának, görénynek kicsi. Az a baj a ketreceddel, hogy tényleg csak tengerimalacnak való, és annak is akkor, ha sokat van kint. Törpe nyuszi jöhet még szóba ehhez a ketrechez.
2012. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!