Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt? Nagy baja...

Miért csinálja ezt? Nagy baja van? (törpehörcsög)

Figyelt kérdés
nőstény hörcsögöm nyalja a terrárium sarkát ,de miért? mit lehet ellene tenni? nagyon nagy baj van? félek hogy akár halálos is lehet :( (fél éves múlt a hörcsög)
2012. jún. 20. 13:21
 1/8 anonim válasza:
Semmi baja a hörcsögödnek! Nekem is mindig halogatja az üveget¡ Nekem amikor nyalogatja akkor unatkozik! Foglalkozz vele egy kicsit többet nem lesz baja hidd el! :)
2012. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké,de valaki azt is mondta hogy lehet hogy mészkő hiányos és rakjak be neki olyan madaraknak való csőrkoptatót,amúgy te ilyen melegbe hogy hűtöd a helyét?
2012. jún. 20. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem már egy csomó ideje csinálják, pedig már rengeteg mindent próbáltam, hogy lekössem őket. Órákig képesek nyalogatni. Nem lesz tőle semmi baja, ne aggódj! Nem halálos. :D
2012. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké :)
2012. jún. 21. 14:54
 5/8 anonim válasza:
hűtés légkondi az egyk szobában de nem amelyikben a höri van! És néha spriccelek rá egy pici! vizet!
2012. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nincs légkondim, a hörcsögre spriccoljam a vizet?
2012. jún. 24. 11:59
 7/8 anonim válasza:
igen a kezeddel csak annyit hogy felfrissüljön :D
2012. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké ;)
2012. júl. 8. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!