Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsögömet miben vigyem...

Törpehörcsögömet miben vigyem nyaralni?

Figyelt kérdés
Nemsokára utazok és magammal szeretném vinni, de nincs semmilyen szállítódobozom. Aki tud, mutatna róla képet? A ketrecet nem tudom magammal vinni, ezért olyan kéne, amiben maximum egy hétig lenne és elférjen benne házikó, kerék, tálka itató és jégakku. Köszi előre is.
2012. jún. 23. 14:05
 1/5 anonim válasza:
Hát vannak ilyen külön erre kifejlesztett kis hordozók minden kis állatkereskedésben megtalálod ezeket.( [link] ) Én ebben szoktam hordozni de ha mindent bele akarsz rakni akkor a kisnyúlordozót vagy a tengerimalac hordozót válaszd mert azok sokkal nagyobbak! :)
2012. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, inkább bízd rá valakire szegény kisállatot! Se az utazás, se a dög meleg, se az icipici tároló egy hétig nem tenne jót neki!
2012. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mint kiderült, csak 4 napra megyünk és mindenki szerint bírja az utazást.
2012. jún. 23. 14:33
 4/5 anonim válasza:
Első kommentelő vagyok! :) Én 1 hétre vittem el az enyémet! Tök jól bírta!Ne aggódj ez nem gond! Mi is nyaralni voltunk! Ha teheted mindig hűsre rakd és jól el lesz! És kipróbáltad azóta a lédús zöldségeket? (Igaz nemrég írtam)
2012. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Esetleg van valami kis méretű ketrec, ami 4 napra elég neki? Mert a ferplast combi 2 ketrecemet azzal a sok csővel meg mindennel nem könnyű szállítani vonaton.
2012. jún. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!