Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörcsögömön...

Rákóczi Edgár kérdése:

A dzsungáriai törpehörcsögömön van egy daganat és hogyan lehetne azt meggyógyítani?

Figyelt kérdés
kb 3-4 napja fedeztem fel nála és amugy nagyon jól elvan nemlátni rajta hogy beteg tegnap még játszott is eszik rendesen és az emeletes ketrecéről is szokásának híven ugrál,remélem meggyógyul szegényke:(((

2012. jún. 24. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy meggyógyul, vagy nem.

Ilyenkor általában az emberek némelyike orvosnak megmutatja az állatát.

2012. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az egyik aranyhörcsögömön kb. 2 hónappal ezelőtt felfedeztem egy kis dudorkát, vittem azonnal az állatorvoshoz, hogy nézze meg mi az. Azt mondta, hogy vagy daganat, vagy semmi és így marad ahogy van. Figyeljem, hogy lesz-e változás 2 héten belül.

Szerencsére úgy maradt, nem nőtt, szóval nem daganat, boldogan él tovább, nincs semmi baja, csak egy pici kis dudorkája van. :)

Szóval én azt tanácsolom, mindenképp mutasd meg egy hozzá értő állatorvosnak, aki ért a hörcsögökhöz! Aztán majd ő megmondja, mi a teendő. Az is lehet, hogy nem is daganat, csak egy kis elváltozás és nem lesz semmi baja. Az enyémnek se nőtt. Így nem kell vele semmit se csinálni.

2012. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam vele állatdokinál,koszonom a válaszokat és az állatdoki aztmondta hogy ezen a horcsin operácioval lehet segíteni vagy lehet hogy meggyogyul,mégegyszer koszonom
2012. jún. 24. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!