Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tanítsam meg a hörcsögö...

Dorooo kérdése:

Hogyan tanítsam meg a hörcsögömnek hogy legyen szobatiszta?

Figyelt kérdés
Meglehet neki valahogyan tanítani hogy ne ott végezze a dolgát ahol éppen jól esik,hanem lehetőleg ugyanott?

2012. jún. 24. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon hallottam még szobatiszta hörcsögről.

de maximum akkor szeded ki ha már láttad hogy pisilt és akkor szeded ki.

2012. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát én takarítom naponta.

de idegesítő hogy mindenhova odapiszkít

2012. jún. 24. 23:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én hörijeim soha nem kakiltak, vagy pisiltek ketrecen kívül. Nem etetés után kell kivenni, és nem is váratlanul. Várd meg, míg elvégzi a dolgát, csak aztán tedd ki futni. De egy óránál tovább azért ne legyen kint. Vagy tedd elérhető közelségbe a ketrecet, hogy visszamászhasson, ha ahoz van kedve.
2012. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Ostorral!
2012. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos hogy hörcsögöd van?

Mert nekem elég régóta vannak hörcsögeim és teljesen szobatiszták, nem kellett őket tanítani sem, tudják maguktól. Ketrecen kívül nem piszkítanak.

Mesélek egy kis történetet:

Egyik aranyhörcsögömmel állatorvoshoz mentem. Kb. 3-4 óra hosszát tartott az egész, egy hörcsöggömbben vittem. Hazaértünk betettem a helyére és az volt az első, hogy elment pisilni, szóval VISSZATARTOTTA, annyira tiszta, hogy nem pisilt a gömbbe, pedig már kellett neki nagyon. Mert az volt az első, hogy amikor hazaértünk rohant pisilni a pisilős sarokba a ketrecében!!


Max. akkor csinál olyat egy hörcsög, hogy nem szobatiszta, ha:

1. beteg

2. fél még!!

2012. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hörcsög wc homokkal oda fog szokni.
2012. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém csak akkor pisil ketrecen kívül,ha megilyed.
2013. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és arra nem lehet megtanítani valahogy, hogy ne a házikójába végezze a dolgát?
2013. máj. 24. 09:41
 9/9 anonim válasza:
Ugyanez a bajom nekem is. Ő az első hörcsögöm, két hete van nálam, bármikor kiveszem, tízpercekre, a szőnyegre és a kezembe piszkít. Egyébként meg összevissza a ketrecében, de főleg a házában, a vattára.
2014. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!