Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mihez hasonlit a goreny szaga?

Mihez hasonlit a goreny szaga?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 00:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
7%
Hozzád.
2012. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanított csajszi,kisfiú: finom, könnyed, mézhez hasonló illat.


Nem ivartalanított fiú,lány: jellegzetes, perzsa, büdös szag.

2012. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
akár a cefre
2012. jún. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
18%
Anyám frissen borotvált hónaljára
2012. jún. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem büdősek...sőt én laktam már 2 vadászgörénnyel és cicákkal is...a cicák (az alom állandó takarítása mellett) jóval bűdősebb. (persze az se vészes csak összehasonlítás képpen...hidd el nekem az emberek sokkal bűdősebbek mind2-nél)
2012. jún. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
21%
olyan szaga van mint.. mint.. mihez is hasonlitsam? ááá. megvan. mint egy görénynek.:D
2012. jún. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Hihetetlen illat.

Minden benne van, ami csak benne lehet: gyümölcsös, leheletnyi animalitás, apró érett jegyek, hús, fűszer, menta.

Utóillata kicsit feszes, de nem tolakodó, a feketeribizlire, feketeborsra, vaníliára és nemes tölgyre emlékeztet.

2012. jún. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Platypus ***** válasza:
Egy ápolt görénynek pézsmaszaga van. Egy ivaros hímnél ez olyan tömény, hogy már kellemetlen, meg vannak egyéb felhangok is, de az alapszag az pézsma. Pézsmának olyan illatanyagokat nevezünk, amit hím állatok termelnek a nőstények lenyűgözésére, például a pézsmaszarvas vagy a pézsmapocok. Ezek a vegyületek természetes lelőhelyükön nem feltétlenül kellemes illatúak, de feldolgozva nagyon sok parfüm alapanyagát képezik. Édeskés, fűszeres szag, a denim musk például tipikusan pézsma alapú parfüm. A konkrét "görényszag" kifejezésbe beletartozik az elhanyagolt állat ketrecének ürülékszaga és a bűzmirigy váladéka, amik már igen penetráns koktélt képeznek, ez a szag viszont nem feltétlenül jár a görényhez.
2012. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt fiú görim és nem volt büdős...de miért kérdezed? Csak úgy vagy szeretnél tartani? Ha szeretnél görit tartani akkor nézz körül a www.mvk.hu oldalon ott mindent megtalálsz a görik tartásáról.
2012. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátom szüleinél 2 göri volt, és az egész lakás bűzlött, de ők azt mondták nem büdös, csak vad szagú. Nem voltak elhanyagolva, az alom és a ketrec tiszta volt, de ha megsimogattam, kb olyan ázott kutya szagú lett a kezem.

Persze függ a szellőztetéstől is, meg ott sok volt a szőnyeg volt és ráhemperegtek.


Ha kiengedték őket a szobába, én eldugtam a lábamat, vagy felvettem gumicsizmát, vagy kimenekültem a kertbe, mert eléggé tartottam tőlük és nem oktalanul, mert az egyik göri több embert is megharapott, és olyan is volt hogy szájzárat kapott, akkor meg alig tudták leszedni a szomszédról.

2012. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!