Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek egyedül vagy...

Hörcsögnek egyedül vagy párban a jobb?

Figyelt kérdés
Ha párban, akkor ha két azonos nemű hörcsögöt veszek (hogy ne legyenek kicsik), ők veszekszenek?

2012. jún. 28. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Párban.
2012. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy párban, a hörcsögök kifejezetten nem szeretik a társaságot. Két egynemű meg sokat fog verekedni, akár meg is ölhetik egymást.
2012. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekünk 10 éve vannak hörcsögeink.


2 éve 7 kicsit kaptam, mert az anyuka és apuka gazdája nem tudta megtartani őket.


A lányokat (amint látszott rajtuk hogy kislányok) külön tettük a fiúktól (mert 6 hetesen már ivarérettek, és pici babájuk lesz), de mivel az egyik kislány mindig morci volt hogy meg kell ossza az ennivalóját a másikkal, ezért a két lányt is külön kellett tennünk.


A fiúk ahogy nőttek, annál többet verekedtek. Most ott tartunk hogy 2-en együtt vannak egy helyen, míg a maradék fiú egyesével. Akik ketten vannak mindig verekednek, de annyira nagyon nem bántják egymást.


Így nem ajánlom neked hogy külön neműeket (fiú+lány) együtt tarts, mert hamar kicsik lesznek, és csak lesznek, és lesznek még többen.

Két egyforma nemű együtt tartását pedig ki kell próbálni, de inkább egyedül jó tartani őket.

2012. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyedül.

Nálam két lány testvér is komoly sérüléseket okozott egymásnak, pl. az egyik a másiknak kiharapta a szemét is...

Mindenképp egyedül, szerintem megpróbálni se érdemes kettőt össze tenni mert hirtelen bekövethezhet a baj. Én figyeltem rájuk, és ígyis komoly bajok voltak és még ahogy próbáltam kettéválasztani őket, még én is megsérültem, annyira egymásba kapaszkodtak és harapdálták egymást.

2012. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért kapsz különböző válaszokat, mert nem írtad melyik fajta hörcsög.

Ha szíriai, akkor csak magányosan érzik jól magukat.

Ha másfajta, akkor írd meg, hogy melyik!

2012. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem pl dzsungáriai törpehörcsögeim voltak (lány meg fiú) és azok nagyon nem bírták egymást... csak akkor amikor párzási időszak volt akkor tűrték egymást társaságát...
2012. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!