Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy másfél éves dzsungáriai...

Egy másfél éves dzsungáriai törpehörcsög öregnek számít? Ugye sokáig fog még élni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 08:02
1 2
 1/15 Ria6 ***** válasza:
100%
Nekem 4 évig élt. Nem nem számít öregnek, persze hogy sokáig él még de vigyázz rá.
2012. jún. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
átlag életkoruk 3-4 év
2012. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Még 5 éves hörcsögről is hallani. Nem öreg.
2012. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
jaj de jó. köszőnöm! :)
2012. jún. 29. 09:23
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert van egy törpehörim. És kb. másfél éves lehet most. Észrevettem,hogy a kereket egyáltalán nem tekeri, kicsit lassabb a mozgása, nem annyira mozgékony, mint eddig. Bár eszik rendesen, a zöldségeket-gyümölcsöket, és a hörikaját is, csak olyan fura mostanában. Ezért aggódom, akkor fölöslegesen?
2012. jún. 29. 13:57
 6/15 Ria6 ***** válasza:
100%
Lehet hogy melege van, őket is megviseli a meleg ha aquáriumban (teráriumban) tartod és nagyon meleg az idő egy türülközöt jól vizez be hidegvizzel csavard ki és rakd az aquáriumra de ugy hogy egy rést hagy hogy levegő bejusson ezt hagyd ugy 20 percig majd vedd le, ez lehüti a levegőjét. Nállam ez bevált mind a törpehörimnél mind a tengerimalacomnál. Ja és ezt meleg időben megcsinálhatod naponta 2szer.
2012. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez lehet a baj..:( Ugyanis ketrecben tartom, és elég jó idő van a szobámban..pont jó. Ötlet,hogy mi lehet a baja, ha egyáltalán van!?
2012. jún. 29. 17:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy hörcsög életkora nagyon sok mindentől függ. Az átlagéletkoruk 1-2 év, de természetesen ettől függetlenül vannak 3-4 éves hörcsögök is. Ha eleget mozog, sok vitamindús ennivalót kap, akkor még nem kell aggódnod az elvesztése miatt. ;) Ha nem fial, akkor megint csak tovább fog élni, mert ha egy höri sokat fial, megrövidül tőle az élete, hiszen ezek nagyon sokat kivesznek belőle.
2012. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túl öreg lenne. Az én hörim is másfél éves, és semmi baja, ám mivel a hörcsögök életkora 1-2, jó esetben 2,5-3 év, ezért ne számíts majd túl sokra, de ha egészséges hörcsögöd van, az még vígan kihúzza egy darabig.
2012. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

de akkor mire véljem ezt a viselkedését?:S

2012. jún. 30. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!