Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma vettem észre, hogy a degum...

Ma vettem észre, hogy a degum pocija nagyon fel van puffadva. Nem eszik, nem iszik, csak fekszik. nem adtam neki olyat, amitől ilyen baja lehetne. szerintetek mi baja? Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Félek, hogy valami baja lesz. Most is itt fekszik az ölembe, meg se mozdul szinte.

2012. jún. 29. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a friss fűféléktől, vagy káposztaféléktől is felfúvódhat. Vagy pl. ha antibiotikummal kezelték. Azt nagyon nem bírják. Kipusztítja a bélflóráikat.

volt valami változás az étrendjében, vagy ilyesmi?

2012. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vidd el állatorvoshoz!

Egyébként mit adtál neki ma enni? Vegyszeres zöldségektől is lehet baja, a nedves fűtől, krumplitól, van számukra mérgező faág is (valamint egy csomó szobanövény is mérgező nekik!), de akár meg is rághatott valamilyen műanyag kiegészítőt.

2012. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még ma vidd el allatorvoshoz!

Az ilovedegu.hu n találsz rágcsálós dokikat.

2012. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd őket, és mond hogy felfuvodas, akkor megvarnak.
2012. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vidd orvoshoz, minél hamarabb, mert több oka is lehet. (pl. felfúvódás, hőguta)

[link]

[link]

Itt találsz megye szerint állatorvosokat. Ezeket szedd össze, mert kérdezhetik:

-milyen tüneteket észleltél pontosan és mióta?

-mennyi idős a degu

-neme

-hányan laknak együtt?

-széklet, vizelet

Írd meg feltétlen mi lett a degucival! Köszi. Remélem tudják kezelni és rendbe jön.

2012. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!