Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem fog megszeretni a tengerim...

Nem fog megszeretni a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet hogy 2 napja vettem egy tengerimalacot nem igazán akart barátkozni. Ezért ma vettem neki egy társat és sokkal vidámabb Popcornozik :D De csak a barátja miatt... Engem nem fog megszeretni?
2012. jún. 29. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Kérdezd meg Márianosztrán vagy a szegedi Csilagban, hogy melyik fogvatartott szereti a börtönőrt? És miért szeretné? A cellatársának esetleg örül, mert megoszthatja a magányt, az érthetőbb.
2012. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De meg fog szeretni. Csak előbb meg kell szoknia az új környezetét, és Téged is. Foglalkozz vele sokat, és adj neki sok finomságot :)
2012. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj hozzájuk sokat, meg fogtok barátkozni!
2012. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom a titkot: a másik malac nem tudja vakargatni. Csak te!

Időbe telik, és kb. három kiló répába, mire megszelídül, de a tengeri malac társas lény, nagy csoportokban érzi jól magát. És képes egyszerre több élőlényt is szeretni. :D

2012. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Ücsörögj mellettük minél többet! Az új malacka máris sokkal több időt töltött vele, mint te! :D

És vidd be a kajádat, és eszegessél velük. :D Te vajas kenyeret, ők közben füvecskét szálanként, vagy egy répa nekem, egy nektek...

Szerintem azt is tudja, hogy a póttesót is tőled kapta, és értékeli majd! :)

Többezer őse élt háziállatként, kizárt hogy találj egy nem szelídet! Csak ijedt még a költözéstől. :)

2012. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
sohasem fog szeretni, majd egy reflex kialakul benne, amivel téged majd a kajához köt, de szeretni sosem fog
2013. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na végre egy értelmes válasz a 6-ostól! Köszönöm!
2013. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!