Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ismeri valaki a szolnoki...

Ismeri valaki a szolnoki Bárdos György állatorvost?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?Köszi előre is.

2012. jún. 30. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, esetleg a neten nézz utána
2012. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes, megbízható és magabiztos. Nem a legolcsóbb, de megéri.
2012. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legjobb doki. Nem a legolcsobb, de cserebe nagyon humanus, a legnagyobb szakertelemmel vegzi a dolgat, es nagyon egyutt erzo. Ha kell vasarnap is bemegy, es megmenti az allatodat, mert nagyon elkotelezett! Csak ajanlani tudom!
2017. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FluffyUnicorn97 válasza:
Ne vigyétek ide az állataitokat, borzalmas állatorvos. A mi állatkánknak vizsgálat közben eltörte a nyakát, na pont ennyire ért az állatokhoz. És utána megkaptuk hogy veseelégtelensége volt és amúgy is haldoklott. Ha nem akarjátok kivégeztetni a kedvenceteket NE VIGYÉTEK HOZZÁ
2018. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hajnika2018 válasza:
Egy állatkínzó idegbeteg az az ember. Az a csoda, hogy még praktizálhat 😡
2022. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megbántam, hogy oda vittem állatot. A mézesmáz mögött egy rettenetesen türelmetlen ember lakozik. De a kedvencem a furdancs szemű ‘nővérke’ a horrorfilmbe illő tekintetével, akinek látványosan nincs munkakedve, csak undorral néz a dioptriák mögül. Eddig is csak SOS esetben mentem, de soha többé nem megyek vissza. Más rendelőben meg tudják fogni az állatot kíméletesen, itt rendesen azt éreztem, hogy élvezi hogy fájdalmat okozhat.
2022. szept. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!