Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörit meg lehet óvatosan...

Hörit meg lehet óvatosan mosdatni?

Figyelt kérdés
Nem bírom megállni, hogy ne puszilgassam, dehát saját bigyójába mászkál, meg lehet kicsit mosdatni óvatosan?

2012. júl. 1. 13:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nekem törpehöri volt, csapba engedtem vizet és elúszkált benne :)
2012. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt megfázhat, másrészt lemosol a bőréről mindent, ami védené. Ha zavar, hogy koszos, takarítsd gyakrabban, amúgy meg nem lesz bajod tőle.
2012. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de nem fog féélni?:S vajon..?:S Nekem is törpehöri amúgy
2012. júl. 1. 13:22
 4/14 A kérdező kommentje:
ja oks, bocs, a második kommentet csak most látom:)
2012. júl. 1. 13:23
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért amúgy a szőrén kívül mi védi? Megszárítanám utána természetesen, szal megfázás nem hiszem h lenne.
2012. júl. 1. 13:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van törpehörim, és néha-néha beleteszem szobahőmérsékletű vízbe, és úszik. Eddig még egyiknek se lett tőle baja. Csak ne hagy benne őket sokáig, mert kifáradnak. Utána törölgesd meg őket, és rakd vissza! :)
2012. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
2012. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de édes :D elképzeltem,hogy nekiesel egy hajszárítóval és elfújod :D :D

Amúgy szerintem elég tiszta állat a törpehörcsög, nem lesz semmi bajod :D Vagy moss utána szájat

2012. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A bőrén van valami védőréteg, az védi az élősködőktől.

Az enyém még inni sem szereti a vizet, szerintem ez személyiségfüggő, hogy melyik hogy viszonyul hozzá. :)

2012. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
fürdesd:D hörcsögöt tengerimalacot nyulat ezerszer fürdettem már! plusz hol fázna meg 38fokba ?:D
2012. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!