Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöm kiszökik a ketrecébő...

Hörcsögöm kiszökik a ketrecéből, hova tegyem ideiglenesen? Sos

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még "kiskorában" is egyszer megtörtént,hogy elszökött,akkor vettem neki akváriumot,de a nyárra visszaraktam a ketrecébe,mondván már nem fér ki a rácson. Hát tévedtem,megszökött,de megtaláltam. Mivel az akváriumomat elajándékoztam az unokahúgomnak kell vennem holnap egy másikat. De addig hova tegyem a hörit? Előre is köszi!
2012. júl. 1. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
egy vékony lepedővel letakarod és begyűröd alá akk sztem nem tud kimászni vagy tedd egy lavorba a ketrecét abból csak nem ugrik ki :D de miért nem veszel neki olyan ketrecet ami sűrűbben van rácsozva ?? szegénynek ebbe a melegbe nem hiszem hogy jó gy akváriumba .. :/
2012. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már nincs meg neki az akvárium...
2012. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, hogy azt akar venni holnap...
2012. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd a ketrecet a kádba!
2012. júl. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! A kádba tettem,onnan nem tudott kijönni.:D Még nem vettem akváriumot,2 óra után megyek,megpróbálok inkább egy sűrűbben rácsozott ketrecet venni,igazatok van,az azért mégis jobb ebben a kánikulában.
2012. júl. 2. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!