Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan viselkednek este a...

Hogyan viselkednek este a törpenyulak?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy törpenyulat, panelházban lakok, de ahogy utána olvastam egy ilyen nyúl jól érzi magát itt is, ha persze leviszem néha kicsit a "természetbe".

szóval minden adott, tudnék vele törődni.

Azt az egyet nem tudom hogy este hogy viselkednek, csendesek vagy zajosak, engem nem zavarna ha mocorog de sajnos a testvérem nem díjazná.


2012. júl. 2. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Sziia : )

nekem volt törpenyulam.. Este néha hogyha ideges vagy ilyesmi akkor szokott csapkodni a lábával.. Bizony en sokszor felkelltem emiatt este : D de nem olyan vészes. Meg van amikor elkezd körbe körbe szaladgálni es akkor mindent kiver a ketrecből xd

De hogyha naponta ugymond 'kifarasztod' akkor este biztos nyugodt lesz : ) minden nap engedd ki egy kis lepedőre amit nem használsz.. Vagy vidd le a hazatok ele. (De ilyen melegben inkabb hagyad es maradj vele otthon es vigyazz ra hogy ne erje a ketrec nagy reszet nap hogy legyen neki arnyeka is )

Remelem tudtam segiteni : )

sok sikert a nyuszi tartashoz : D

2012. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém teljesen a szobámban lakik, csak estére zárom be. Hogy zavar majd-e a zaj, az attól függ, milyen jól alszol. Engem felébreszteni nem szokott a zaj, de elalvás előtt hallom, ahogy rágcsál, meg iszik és nagyon jó erre elaludni. :))
2012. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is panelban lakok, a nyuszka a szobám sarkában van a kis ketrecében (persze nem pici, kényelmesen elfér). az első 2 hétben nagyon csendes volt-éjjel is. az azt követő 2 hétben meg szörnyen hangos, ugrált a ketrec ajtajának, rángatta, próbált kitörni,mindent dobált a ketrecen belül, mit ne mondjak nagyon idegesítő volt. letakartam, becsavartam az egész ketrecajtót plédbe,éjjel 3x etettem,mindent megcsináltam. aztán nem foglalkoztam vele éjjelene, letakartam a ketit,és onnantól nem mentem közel hozzá alvásidőben. 1 hét alatt megtanulta,hogy ga fent van a pléd akkor hiába csinál bármit,nem fog semmi történni. azóta csendes, néha picit motoszkál,ugrál,játszik,de egyáltalán nem zavaró :)
2012. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!