Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy dzsungáriai törpe hörcsög...

Godi kérdése:

Egy dzsungáriai törpe hörcsög mindennel együtt mennyi lenne?

Figyelt kérdés
Már van egy 30 literes akváriumom,és egy darab dzsungáriai törpe hörcsög lenne!:D

2012. júl. 3. 07:06
 1/8 Kirilla14 válasza:
attol fugg honan veszred de egy hori kozeparas cucaival ojan 5-6 ezer ha mindene meg vqn persze ebbol lehet nelkulozni az en horim terrariuma 2400volt 37literes a hori nmlabdajq 1500 az aprosagok 3 tajyer mokuskerek cso es 2 haz meg az alom es a tap ugy nagyjabol osszevonva 6-7 euer lehetett de o atanyhori bar ez nem sokon valtoztat ami teny hogy a ketrec dragqbb mert nekemm 3horim van plusz a 2 hetes 4 darab pici na ok igy egyut ojam 10-12 ezer ft hoztak minden cucal ossze de ha nelkulozod a dolgokat akkor ugyesen 4ezer ft vel is meguszhatod de pesten kinden sokial dragabb!
2012. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kirilla14 válasza:
bocsi a hibakert telon voltam
2012. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ha az akvarium mar megvan, akkor ugye kell meg:

- haziko (ami a kezdetekben lehet pl egy 500g-s margarinos doboz is, amire vagsz neki ajtot),

- itato (lehetoleg golyos onitato, a talkat csak kiboritjak vagy telerakjak forgaccsal),

- talka a kajanak (bar erre egy befottes uveg teteje is tokeletesen megfelel),

- mokuskerek,

- ragcsalo/horcsog magkeverek (lehet kapni kulon torpehorcsognek valo eleseget is, de teljesen megfelel az altalanosan horiknek szant is), esetleg aszalt gyumolcsos/zoldseges kiegeszito elesegek, duplarudak, dropsok, eleg sok lehetoseg van ha kedveskedni akarsz neki. :) Kell meg neki adnod friss zoldsegeket, gyumolcsot is minden nap, erdemes ezzel is szamolni, bar egyszerre keves eleg neki. :)

- forgacs (ami minel kevesbe legyen poros)

- illetve termeszetesen maga a hori, aminek az ara (Pesten legalabbis) 800-2800Ft-ig terjed altalaban


Szoval ha jo helyen vasarolsz es feltalalod magad haziko/talkak teren, akkor akar 2.500Ft korul is kijohet, a hatar persze a csillagos eg... :)


Nem tudom egyebkent hogy milyen magas az akvarium, de arra figyelj hogy a haziko vagy barmi bent levo dolog tetejerol ugyesen ki tudnak szökni ha nem tul magas az oldala. :)

2012. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat ja és semmi baj a hibádért!!!:D
2012. júl. 3. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ketreccel együtt összesen kajával,felszereléssel 9000 ft volt.
2012. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én ingyen kaptam a hörim,de a ketrece házikóstól forgóval itatóval és etetővel együtt 5 ezer volt
2012. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekm 5500 volt igaz a házikóját a nagypapám csinálta a kereket 1 héttel később vettük 500 ért.Az 1 éves szülinapjára kapta a gömböt.
2012. aug. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült 2500ft-ból megúsznom 20 literes akváriummal a hörcsöggel együtt igaz ingyen volt.Akvárium:1500ft forgács:300ft magkeverék:200ft mókuskerék:500ft a házikót meg az apukám megcsinálta.
2012. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!