Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörények közül a hím...

A vadászgörények közül a hím vagy a nőstény szelídebb? Melyik szeret jobban játszani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedre pontos választ nem tudok adni, de legjobb barátnőmnek volt egy vadászgörénye, ő nőstény volt. Nagyon szelíd volt, mert sokat foglalkozott vele. Szerintem gondozás kérdése.
2012. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nőstény pörgősebb, a hím inkább lustább, bújós nagy maci. :) De mindkettő nagyon játékos, és ez a játékosság életük végéig megmarad. Szinte lefáraszthatatlanok. :)

Tapasztalatom szerint a hím szelídebb. De azért sokat számít a nevelés is.

2012. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 2.nak igaza van,a hímek lomhábbak,lustábbak a nőstények pedig hisztisek,de mind2 ugyan olyan játékos.:)
2012. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nőstény van, és egyáltalán nem hisztis :) simogatni max akkor lehet, ha felkeltetted és nagyon álmos... :) amúgy mindig pörög.
2012. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Áhh így egyedül nem is mutatják meg h mennyire hisztisek tudnak lenni:)
2012. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy fiú görim meg most van 2 lány görim...Mindenki szelíd a mind2 nem szeret játszani...a lányok pörögnek egész nap és tudnak hisztizni :) ... (de ez nevelés és személyiség kérdése) a fiúk tényleg lassabbak lustábbak...én a fiút ajánlom göribe
2012. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez leginkább nevelés kérdése, bár kezdő göriseknek általában fiúkat szoktak ajánlani, mert a hölgyek tényleg nagyon hisztisek tudnak lenni :) De nemtől függetlenül, ha szereted őt és eleget foglalkozol vele, akkor mindkét nem nagyon szelíd és játékos lesz.
2012. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!