Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszim unatkozik, ti...

Törpenyuszim unatkozik, ti hogy szórakoztatjátok?

Figyelt kérdés

Mit adtok neki játszani,hogy játszotok vele,stb. :)

Szegénykének vannak játékai de már unja őket,olyan helyekre akarna menni,ahova nem lehet,pl. ágy,szekrény mögé.Ezt nem engedem neki,próbálkozik egy ideig aztán megy pihenni. Ti nyuszitok mit csinál?



2012. júl. 4. 19:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
szerintem nem unatkozik, csak melege van, amikor az enyémnek melege van, egész nap nem csinál semmit szinte, csak fekszik és néz ki a fejéből.De egyébként én mindig veszek neki valami ujjat, és azzal elszórakozik ;)
2012. júl. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ebben a melegben senkinek sincs kedve játszani. A szekrény mögé meg azért bújna, mert a nyulak a nagy melegben az üregbe bújva hűsölnek és ezek a járatok olyanok nekik, mint az üreg. Egyébként én kartonból szoktam akadálypályát építeni a nyuszinak ,azt nagyon szereti. :) Szereti még: dobálni, rágcsálni a törülközőt, rágcsálni a fakockákat, megkeresni az alagútban elrejtett csemegét (ez különösen azért jó, mert a természetben is sokat keresgélnek a nyulak), minél magasabbra mászni, vagy csak futkározik, mintha megkergült volna. :D
2012. júl. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. júl. 5. 10:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én nyuszimnak az volt az életcélja, hogy a számítógép mögé bejusson, ezért a testi épségét is kockáztatta volna:D. Ott ahol be tudott volna menni, volt egy nagy könyv a hangfal előtt, na erre az egészre nekifutásból rávetődött és hangfalastul, könyvestül beborult:). Persze nem lett semmi baja. Azt az elégedettséget látni kellett volna, amíg pár másodpercig bejutott oda:)).
2012. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én nyulam szőnyeget hajtogat, alagútban bújkál, a kis rongyait pakolja, tányért dobál, kapar, magaslatokba nyújtózik és lepakol onnan, szökik a konyhába, pvc padlót eszik, farudakat rág, bútorokat farigcsál. És mind emellett halálra unja magát, szóval folyton engem piszkál. :( Én már nem tudok neki mit kitalálni. Szegénykém, szörnyen idegesít engem.
2012. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én pont ezt a találékonyságot imádom bennük! :)
2012. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi azt játsszuk hogy felmászik az ágyra én meg leteszem a földre. Ezt nagyon élvezi, meg szalonozik a lábaim között
2012. júl. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2012. júl. 7. 11:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Én reggelente ki szoktam venni és az ágyamra teszem. Mindig próbál lemenni, meg felmászni a párnámra. :D Olyan édi!
2012. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 yossarian18 válasza:
Szia. Az nem baj, ha naphosszat fetreng, főleg ebben a melegben. A baj akkor kezdődik, amikor a bútorokat kezdi rágcsálni... Nekem ezt nem csinálja, mivel én mindig lefárasztom. Fogok egy rongyot vagy egy zoknit, és kicsit birizgálom vele a nóziját. Ezt persze baromira nem szereti, és egy idő után kiskutyává változik és támadásba lendül.Ilyenkor húzgálom meg pörgetem a zoknit össze-vissza, a kisöreg meg úgy élvezi, hajkurássza folyamatosan. Gyönyörűen el lehet fárasztani vagy 5 perc alatt, utána békén fog hagyni. Egyébként meg olyan cuki mozdulatokat tud tenni, hogy szerintem a gazdi számára is élvezetes. Csak vigyázz, hogy azt a zoknit ne húzd fel egyből, mert múltkor rátámadt a lábamra mikor ezt megtettem :)
2012. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!