Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A pellet almot hogyan és...

A pellet almot hogyan és milyen gyakran kell takarítani?

Figyelt kérdés

A nyuszimnak a wc-ében van pár napja eddig forgács volt.Eddig úgy takarítottam (forgácsot) hogy reggel és este.De most nem tudom hogy lehetne hogy ne dobjak ki egész darabokat is.

A bogyókat nem is tudom kitakarítani mert akkor az egészet kéne cserélnem és az pazarlás.



2012. júl. 5. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A pellet olyan, hogy amikor rápisil beszívja magába és ha rátapos akkor összeporlad. De ha nem tapos rá, akkor jól látszik melyik az ami már megszívta magát, úgy ki tudod venni. Amúgy meg szagtalan porrá omlik szét, akkor kell cserélni, mikor már kevés benne a kemény, tiszta rész.
2012. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Naponta azért kell. De majd látod, hogy mennyit kell beleraknod, és nem lesz sok egész a kukában.

Én csak akkor rakom tele a WC-t alommal, ha 1-2 napig nem tudom takarítani.

2012. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én heti 1x takarítom.
2012. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor az úgy jó hogy minden nap teszek bele egy kicsit és napi 1 szer cserélem?És akkor az egészet a bogyókkal együtt vagy csak a pisit?
2012. júl. 5. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egészet cseréld ki. Én kétnaponta szoktam.
2012. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én naponta, mivel a melegben gyorsan büdösödik, de télen 2-3 napot bír,és a nyuszi sem iszik-pisil annyit mint nyáron
2012. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. júl. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!