Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baja a tengerimalac...

Bejja105 kérdése:

Mi lehet a baja a tengerimalacomnak, ha folyton ugrál meg elszalad, a simogatást is csak néha tűri, pedig eddig olyan ölben fekvős volt?

Figyelt kérdés
Egy körülbelül 5 éves nőstényről van szó, aki eddig nagyon nyugodt természetű volt, de néhány napja idöszakonént elkezd körbe szaladgálni a helyén, nem engedi hogy megfogjam. Olyan mintha érzékeny lenne a háta is, nem tudtam pontosan megnézni mert nem engedte, de úgy láttam seb is van neki ott. A szőre most kezd helyrejönni egy gombásodás után, és múlthéten is összekapott egy kicsit egy másik tengerimalaccal.
2012. júl. 7. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
El vannak kerítve egymástól? Lehet inkább az a baj, hogy valamiért elkezdték idegesíteni egymást, veszekednek.
2012. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha érzékeny a háta, akkor lehet, hogy amiatt ilyen ideges, vidd orvoshoz. De az is lehet, hogy valami teljesen más problémája van, amit nem vettél észre és azért ilyen (túlnőtt metszőfog például...).


Vidd dokihoz.

2012. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen el vannak kerítve egymástól, és köszi a válaszokat. A baj csak annyi, hogy a környéken már bejártam az összes állatorvost amit találtam, de kis termetű állatokkal, rágcsálókkal nem foglalkoznak, azt mondják inkább kutyákhoz, macskákhoz meg ház körüli állatokhoz értenek.
2012. júl. 8. 08:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Időközben sokkal jobban lett, és újra kezd a régi önmaga lenni. Azért köszönöm a segítséget.
2012. júl. 9. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor örülök
2012. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!