Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ekkora akvárium...

Révész Putricselli kérdése:

Szerintetek ekkora akvárium elég egy dzsungáriai törpehörcsögnek?

Figyelt kérdés

Hosszúság:32cm

Szélesség:19cm

Magasság:23cm


2012. júl. 10. 12:32
 1/5 doridoridorika válasza:
Szerintem igen de jó lenne a nagyobb
2012. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem.

A hosszúság az legalább legyen 55 cm.

És inkább ketrecet vegyél vagy ahhoz hasonlót mert az jobban szellőzik.

2012. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy ilyen kicsi elég e neki de azt tudom hogy egy sima 40 cm hosszúságúban is tökéletesen érzi magát nem kell azért szerintem pont egy nagy 50 cm hosszúságú egy kicsi dzsungi hörinek
2012. júl. 10. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb, annál jobban érzi magát és annál tovább él. Az meg mindenképp jó, ha van még emelet is, mert mászásra is szüksége van.
2012. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először is, a hörcsögöt terráriumban kell tartani, mert akváriumban halakat tartanak. :) Amúgy ez a hely a dzsungiknak NAGYON KICSI! Az én terráriumom 40 cm x 60 cm alapterületű és 30 cm magas, szóval inkább nagyobbak kellene neki venni!!! Ja és túl alacsony a teteje, meg fog lógni belőle.
2012. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!