Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől lehet ilyen beteg a...

Mitől lehet ilyen beteg a törpenyuszim? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Reggel a nyuszimnak ( aki 1 hónapja van nálam) semmi baja nem volt. Kb 2 órája csak fekszik, alig mozdul, enni sem akar. Olyan, mintha reggel óta lefogyott volna.Tiszta csont és bőr, pedig eddig semmi baja nem volt! Beszéltünk állatorvossal, nem segített...Nagyon félek, hogy elpusztul, légyszíves segítsetek!

2012. júl. 11. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálj másik állatorvost keresni nagyon érzékenyek...minél hamarabb segítség kell neki
2012. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen itt másik állatorvos, csak ez az egy van.Mondtuk, hogy mi a baj de nem mondott rá semmit...Nem akarom, hogy meghaljon, nem tudsz valamit ami segíthetne?
2012. júl. 11. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel az állatorvosi egyetem egzotikus osztályán a dokikat. Ők megmondják mit csinálj te, és mit kérjél a dokidtól. A mi állatorvosunk magától hívja őket, ha olyan állatot kap, amilyet még nem kezelt.

Egzotikus Osztály: (1) 478-4100 / 8927

Gyorsnak kéne lenned! Hívd őket minél előbb!

2012. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy a melegtől?Van neki jégaku?Vizezed időnként a fülét? Enyém is csinált ilyet,hogy nem akart enni,meg nem mozdult.Úgy megrémültem.De aztán csak elkezdett eszegetni,mikor felöltöztem,hogy viszem az orvoshoz.


De tényleg hívd fel a dokit.Aztán majd mond el mi volt.

2012. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bevizeztem a kis fülét. Nem hiszitek el, de mikor felhívtuk a dokit és mondtuk hogy mi a baj, azt mondta hogy ő nem tud segíteni. Itt, ahol lakunk, nincs másik orvos. Szegény nyuszi már csak szinte feleakkora, mint tegnap. Olyan, mintha halott lenne, viszont lélegzik. Nem tudja megtartani a fejét sem. Próbáltam(és még most is próbálom) etetni, itatni, de nem fogadja el. A víz kifolyik a szájából. Rendesen kakil, pisil, így mindig cserélem a dobozt ahol van. Néha sírt és rugdalózott, de már ez sem...
2012. júl. 11. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim akkor csinálta ezt amikor sokkot kapott és bele is pusztult:(( az állatorvosig nem bírta már ki:(. Teljesen elengedte magát, vidd dokihoz
2012. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a nyúllal? :(
2012. júl. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!