Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hamarosan megkapom életem...

Hamarosan megkapom életem első törpenyulát. Szerintetek milyen fajta éri meg jobban, oroszlánfejű vagy toy? A kertben tartjuk majd de éjjel a házban lesz, ez megfelelő? Tudtok bármilyen tanácsot adni? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#törpenyúltartás
2012. júl. 12. 12:21
 1/10 anonim válasza:
nos kezdeném ott,hogy TOY nyuszi NINCS!!! Ezt a szaporitok találták ki marketingnek. Olyan helyről ne hozz ahol ezzel akarnak eladást növelni! Kint lehet ha megkapta az oltást és az emlékeztetőt. De így is óvatosan mert könnyen högutát kaphat! Minden kérdésedre választ ad a www.torpenyul.hu de ide is írhatsz priviben ha van kérdésed!
2012. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy tanács: válaszd ki a fajtát,majd keress egy jó tenyésztőt.
2012. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp tenyésztőtől vedd, ez garantálja, hogy nem egy óriás lesz belőle. Nekem a törpe vagy klein rexek tetszenek legjobban.
2012. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kertben tartásról: telente nem vihetitek ki, ha éjjel házban van! megviselné a hirtelen hőmérséklet-változás. Először olvas utána a témának, és csak utána vásárolj.
2012. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Télen és hidegben a házban lesz csak. Voltunk egy megbízható tenyésztőnél és már kiválasztottam egy oroszlánfejűt.
2012. júl. 13. 13:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor jól van. :) Jó nyuszizást!
2012. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meglesz :) Még egy kérdés: az megfelelő, ha boltban kapható réti szénát és nyúlcsemegét eszik?
2012. júl. 13. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is boltban veszem neki.Tápból meg a hallywood foodosat ajánlanám.
2012. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, megfelelő, de nagyon vigyázz, mert sok szemetet is lehet kapni. Ne felejtsd el, hogy a nyulak szigorúan növényevők – a joghurtos meg csokis falatok nem nekik valók, ahogy a mézes rudak sem. Ja és majd elfelejtettem a kenyeret – azt se adj nekik.
2012. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Lucernakarikát kap.
2012. júl. 14. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!