Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kezdjek 5 kg tengerimalact...

Mit kezdjek 5 kg tengerimalactáppal?

Figyelt kérdés

Felraktam már hirdetős oldalakra, az ismerőseim körében nincsenek malacosok.


Véletlen nyuszitáp helyett ezt vettem a fressnapf-ban, össze voltak keverve a tápok. 6-ot vettem, ebből 1 nyuszis volt csak.. :S

Amúgy 1 kg-s fit+fun táp


2012. júl. 12. 13:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
add el és a pénzből vegyél egy szemüveget és többször nem fordul elő:)
2012. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ha bontatlan a csomag és megvan a blokkod vidd vissza, valószínűleg megértenek és kicserélik.
2012. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
A boltba vissza szokták venni, ha megvan a blokk. Ha nincs, akkor is egy próbát megér
2012. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Esetleg ha megvan a blokk, akkor visszamész, és bevallod, hogy nem nézted meg kellően, aztán szeretnéd, ha kicserélhetnéd nyúltápra. Ha normális vagy, megengedik. Ha nem megy, akkor meg elviszed egy állatboltba, és ott megkérdezed, hogy ha te odaadod a csomag tápokat, akkor cserébe adnak e nyuszis tápot.
2012. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

A vásárlás után kb 5 perccel visszamentem a blokkal, de azt mondták, hogy nem veszik vissza (ki is van írva a pénztárnál).


Amúgy szerintem nem az én hibám volt, a nyuszis dolgoknál voltak a malac tápok. Az első nyuszis volt, mögötte malac táp, én meg siettem...

2012. júl. 12. 14:27
 6/30 anonim ***** válasza:

Elvileg a nyuszi ehet tengerimalactápot, legalábbis én azt hallottam. Az biztos, hogy tengerimalac ehet nyúltápot.

Keress rá, lehet nem is muszáj eladnod!

2012. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Semmiképpen sem ehet, mivel a malactápokban van hozzáadott c-vitamin, amire a nyuszinak semmi szüksége.
2012. júl. 12. 15:32
 8/30 anonim ***** válasza:
Én a Vaterán adtam el 3 kg bontott csomagú fit+fun tengerimalactápot, igaz olcsóbban,mint amennyiért vettem,de legalább megszabadultam tőle :) Próbálkozz ott.
2012. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Próbálkozz egy malacos fórumon az eladásával.

Nyilván olcsóbban fog csak menni. Pl. itt sokan olvassák.


gemon.ro

2012. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
nyugodtam megeheti a nyúl a tengerimalactápot!! nem hiszem, hogy bármi viselkedésbeli zavara lesz vagy ilyesmi. mivel kisállatkereskedésben dolgozom rengetegszer van, hogy nyúl tápot adunk tengerimalacnak és fordítva, semmi baja nem lesz tőle hidd el!!
2012. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!