Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit, hogyan játszak a hörcsöggel?

Mit, hogyan játszak a hörcsöggel?

Figyelt kérdés
Robo. törpehörcsög.

2012. júl. 12. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
imádnak sakkozni
2012. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ülj terpeszben a falhoz úgy, hogy a lábad és a fal egy háromszöget alakítson ki. A talpadat nyomd oda a falhoz, hogy a kis résen ne tudjon meglógni a robi. Rakd le és hagyd, hogy fusson. Néha megsimogathatod, így szorosabb lesz a kapcsolatotok. :)

Én néha csak simán viszem a kezemben és közben simogatom, rakosgatom egymás mellé a kezemet és így oda-vissza futkározik rajta.

2012. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálom,köszi!
2012. júl. 13. 06:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nálam is bevált. Sőt én az ágyra is rá szoktam tenni, mikor be van ágyazva, azon is szeret szaladgálni, csak figyelni kel, le ne essen :) hogyha nincs mindenképpen szerez neki mókus kereket, mert azt nagyon szeretik és nem uncsiznak egyedül :) Szokott szaladgálni az asztalon, a bilentyükön mikor gépezek :D Lényeg h figyelj rá, h ne tünjön el, mert akkor keresheted :D
2012. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tengerimalac barát válasza:
Vagy esetleg az is lehet, hogy megtanítasz neki trükköket, és jutalomfalatokat adsz neki az én hörcsögömnél ez bevált! :)
2012. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!