Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
A tengerimalacom az ágyra raktam és mellé feküdtem, simogattam a fejét és tolta fel a kezem mint a macskák amikor tetszik nekik a simogatás (gondolom csak szaglászik) és ahogy sétált az ágyon mintha az (ideg) rángatná :D és (motyog) nem tudom eldönteni, hogy feszélyezve vagy jól érzi magát, akinek viselkedett már így és tapasztalt az szerint ilyenkor mit érez?
2012. júl. 12. 18:41
 1/1 anonim válasza:
Mintha ideg rángatná? Úgy érted hogy ugrálva közlekedik? Amúgy szerintem jó érzi magát. Viszont ha kell egy állatorvos aki tutira ért a tengermalacokhoz és egyéb rágcsálókhoz akkor ajánlom neked ezt az oldalt: [link] remélem nem lesz rá szükséged.
2012. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!