Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon harap a vadászgörényem!...

Nagyon harap a vadászgörényem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
12 hetes görim van, de rettenetesen harap... nem egy vérző sebünk volt már. a pöclökés semmit nem használ, nem érdekli. az orrába fújás szintén..kisebb pofonok se. mit csináljak hogy leszokjon róla? előre is köszönöm :)
2012. júl. 14. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Verd ki a fogait xd
2012. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az orrpöckölés csak ront rajta!A szagló szervét nagyon nem kéne piszkálni,a legtöbb görény ettől meg csak még dühösebb lesz!A görik 8-12hetes korukban váltanak fogat,ilyenkor sokkal erősebben harapnak.Harapáskor próbáld meg leszorítani a földre és csak akkor elengedni mikor lenyugodott,vagy próbáld megharapni a fülét,de csak óvatosan!A kisebb pofonok pedig általában segítenek rajta,de próbálgasd még.
2012. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor harap, akkor keresztben dugd olya mélyre az ujjad, hogy az kellemetlen legyen neki, ezt addid ismételd újra meg újra amíg csak próbálkozik.
2012. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az előttem szólókkal egyet értek leszorítás, fölharapás, ujjlenyomás. Ami még nálunk bevált az a grabancon fogás és rázás. Ők is így nevelik egymást, az anyukája is így dorgálta. Fog meg a tarkóján a bőrt, figyelj oda, hogy ne csak a szőrt fogd meg. Így emeld őt föl (ilyenkor elernyednek és megnyugszanak) és rázogasd meg őket, közben ismételd a NEM szót:)
2012. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) esetleg valami jó módszert tudtok hogy hogyan lehetne jól kifárasztani? szinte lehetetlen jól lefárasztani... eddig még nem sikerült :)
2012. júl. 17. 15:23
 6/7 anonim válasza:
2012. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én fogtam egy melóskesztyűt,azzal játszottam vele:) utálta h simogatom XD ilyenkor nem baj ha harap:) attól pedig ne félj, h így csak a harapásr buzdítod, mert a kesztyűt harapja, az lessz a célpontja.a játék végén add neki oda, hagyd h elvigye, megrágcsálja,stb :)így győzőtt,és te is, mert le tudod fárasztani :)
2013. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!