Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikorra värhatoak a kisegerek?

Mikorra värhatoak a kisegerek?

Figyelt kérdés

Van egy futoeger pärom. Kolbäsz 2011 Decemberi, Hercegnö 2012 Äprilisi. 6 hete väsäroltam Hercegnöt, hogy Kolbinyomnak legyen egy pärja. Biztos, hogy kulönbözö nemuek, mert Kolbäsz mindig szagolgatja Hercegnö punäjät, es rä akar ägaskodni, de a kisläny nem engedi.

Hercegnö ivarerett mär egyältalän? Azt olvastam, hogy 23-25 nap a futoeger vemhessegi ideje, de honnan veszem eszre, hogy vemhes-e? Nagyon kikerekedik a vemhesseg idejen? A pärom szerint mär vannak benne kisegerek, mert mintha hizott volna. De szerintem csak azert lätszik ugy, mert meg szinte gyerek volt, mikor hazavittem, azota nött egy kicsit ugyebär...

Ha majd esetleg megszul, akkor mennyi ideig kell elkulönitenem a fiut? Mikor välaszthatom majd el a kiscinokat az anyjuktol?

Baj-e a Kolbäsz es Hercegnö közti korkulonbseg?

Köszönöm.


2012. júl. 15. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Te nimet!
2012. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!