Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért jó a hörcsögöknek a...

Miért jó a hörcsögöknek a homokfürdés?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam egyik hörcsögnél sem volt homok!


Amúgy erről még nem is hallottam!


Csincsilláknál a homokfürdés ezt jelenti: egészségessé, széppé selymessé és fényesé teszi a szőrét!

2012. júl. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És olyan homokot hol tudok beszerezni, (gondolom nem a sima homok kell) és mennyiért?:)
2012. júl. 16. 00:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésben lehet kapni!( nem mindegyikben!)

Interneten is lehet rendelni! Kvarcmentes homok

2012. júl. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem deguim vannak, azoknak is kell homokfürdőzés. Hörcsögnél nem tudom, de a deguk imádnak fürdeni, és tisztává teszi a szőrüket is. A legtöbb állatkereskedésben lehet kapni, olyan 500 Ft/kg, neten rendelve 250 Ft/kg.
2012. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a hörcsögömnek MultiFit csincsilla fürdőhomokot veszek. Azért vettem, mert láttam rajta, hogy igényelné. Próbálna hemperegni, de csak forgács volt. így egy fa kis tálat betettem, és imádja. Első alkalommal a mancsaival legyezte a pocakjára, hempergett benne. Ha belepisil se gond, az összeáll egy gombócba, és ki tudod venni, nem lesz büdi.

Felszívja a zsírt, levegőssé teszi a bundát. Ugyan azt a célt szolgálja mint a deguknál vagy csincsilláknál. Egy próbát megér, ha nem jön be, kidobod. 1000 Ft-ért szoktuk venni. Auchan-ban vettünk másikat 500-ért, de az gagyi, pocsolya szaga volt.

2012. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha átszitálod és a sütöbe átforrósitod újra használható.

Ha kihült!

2012. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nyáron azzal hütik le a testüket a viz náluk TILOS!
2012. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!