Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy törpenyúl?

Mennyibe kerül egy törpenyúl?

Figyelt kérdés
maga a nyúl és a tartása... és légy szí csak az írjon aki ért hozzá..:)

2012. júl. 16. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem értek hozzá de Google mindenhez ért.. 2ezer forinttól egészen 8ezer forintig láttam mindössze 15 másodperc alatt.
2012. júl. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem van nyulam, de nagyon sokáig tartana mindent leírni. A nyúl ára változó, tenyésztőnél érdemes venni, ahol 8-10.000 forintba kerül. Állatboltban olcsóbb, de nem biztos, hogy egészséges nyulat kapsz.


Itt olvashatsz a tartásáról:

[link]


Meg van még ezer oldal!

2012. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Boltban is nagyon drága szerintem 6-10 ezer forint, némely hobbitenyésztőnél olcsóbb mint boltban. A ketrec 15 ezernél kezdődik, az oltás kb 4ezer, és először kettő kell belőle, aztán fél évente ismételni kell. De a kezdetek után a tartása már nem olyan vészes, tápból vannak olcsóbbak, az alom és a széna drága, de ha kertes házban laksz szedsz neki füvet, kiszárítod és kész a széna, persze csak nyáron, gyümölcsöt, zöldségmaradékot is eszik, az meg szinte mindenkinél van otthon.
2012. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a nyuszimat 10ezerért vettem.A makkocska tenyészetben.Ajánlom,hogy te is tenyésztőtől vegyél.

A kezdő összeg ami sok lehet.Nekem olyan 35-38ezer ft körül volt minden,a nyuszival együtt.A ketrecet 12ezerért vettem.

Az oltás ára nagyon változó.Orvostól függ.Én fizettem már 2ezret érte,még másik orvosnál meg majdnem 5ezret...

A nyuszi havonta kb 3-4ezerbe van benne.

Ha viszont mindene épp elfogy(táp-hallywood foodos 410ftért veszem,meg fapellet stb..)akkor többe van.

2012. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is tenyészettől vettük a nyulat, állatkereskedésekben nem mindig egészségesek a nyulak a tenyészetben figyelnek rájuk. Már tudod honnan vegyél nyulat? Mert ha nem nekünk most fognak születni ősszel szeptemberben.Az oldalunk neve: www.littlebunny.ewk.hu a szülőket az eladó kisnyusziknál megtalálod ha érdekel.
2012. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is tenyészettől vettük a nyulat, állatkereskedésekben nem mindig egészségesek a nyulak a tenyészetben figyelnek rájuk. Már tudod honnan vegyél nyulat? Mert ha nem nekünk most fognak születni ősszel szeptemberben.Az oldalunk neve: www.littlebunny.ewk.hu a szülőket az eladó kisnyusziknál megtalálod ha érdekel.Amúgy lógófülű törpenyuszik.
2012. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én állatboltban vettem a nyuszim 2500-ért, de azt a bolt- tulajdonosok tenyésztették mert ők tenyésztők..és a ketrecet 6000-ért vettem, jó nagy, az oltás 2000 volt, a széna és forgács nagy dobozzal 200 Ft. Havonta kb. 2000-3000 Ft, de attól is függ, hogy melyik boltban vásárolsz, mert a kisvárosokban jóval olcsóbb.
2012. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek:)
2012. júl. 17. 20:53
 9/9 Angyalka1985 válasza:
Én éppen eladnám a törpenyuszim. Fehér, néhány fekete pöttyel, oroszlánfejű, kb fél éves. Nagyon cuki, szereti ha simogatják, és kézből eszik. 2 tengerimalac mellett tartottam, így már picit kevés neki a hely. Akit érdekel írjon. Küldök képet. Árban megegyezünk.
2012. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!