Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam újra kézhez...

Hogyan szoktassam újra kézhez a nyuszimat?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete volt ivartalanítva és azóta nem olyan bújós mint régen azelőtt felmászott hozzám az ágyra meg bemászott az ölembe engedte hogy ölbe vegyem sőt szerette ha ölbevedtem. De most nem engedi és nem szeret ölbe lenni Ez az ivartalanítás miatt van vagy csak azért mert az ivartalanítás előtt sokáig nem volt kint mert mindent megjelölt , és most a hirtelen rátört szabadság hevében úgy gondolja hogy jobb dolga is van mint hogy simizzem ?
2012. júl. 18. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg van rá az esély, hogy megváltoznak jó vagy rossz értelemben ivartalanítás után. Nekem két nőstény nyulam van mindkettő teljesen más világ de még ivarosak. Lehet, hogy sokkolta a műtét vagy nem gyógyult meg még a sebe és nem jó ha piszkálod. Szerintem várd meg míg ő nyit feléd ne erőltesd a dolgot.
2012. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2012. júl. 18. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!