Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy degu és egy csincsilla van egy ketrecben?

Figyelt kérdés
Már egy éve így van egyébként, nem szoktak soha harcolni, de azért kiváncsi vagyok a véleményetekre.Kösz előre is

2012. júl. 18. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én alapjáraton annak a híve vagyok, hogy állatot csak a saját fajtársával párosítunk, de végül is a csincsilla és a degu elég közel állnak egymáshoz, hasonló az életmódjuk és a táplálkozásuk is. Ha jól érzik így magukat, akkor egészségükre. :) Még mindig jobb így, mint egyedül, lévén mindkettő erősen társas igényű állat.
2012. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Lehet jobb lenne ha degu deguval, ill. csincsilla csincsillával lenne, de miután nagyon hasonlóak az igényeik, nem lehetetlenség együtt tartani őket. Ha kijönnek egymással, és eddig nem volt gond, akkor főleg :)
2012. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja, össze is szoktak bújni
2012. júl. 19. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Másnál is előfordult már ilyen barátság. :)

De azért a hisztis terület védés a leggyakoribb.

Van úgy hogy örök a szerelem, (pontosabban a degu élete végéig.) De sajnos az is megesik, hogy egyikük berág, és úgy összevesznek, hogy örökre vége a szerelemnek.

Reméljük nálatok már marad az idill. :)

2012. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!