Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszit mennyire viseli meg a...

Nyuszit mennyire viseli meg a magány?

Figyelt kérdés

Péntek reggel elutazom és vasárnap este érkezem haza. Megkértem egy barátot, aki jól ismeri a nyuszimat és ért is hozzá, hogy jöjjön minden reggel és este el hozzá 2-2 órára, etetés, ki játék, ilyenek. De ezen kívül a három napban egyedül lesz. Ki van engedve a lakásban, csak enni és a dolgát elintézni jár a ketrecébe.

A kérdés, hogy ez a három nap nem viseli meg nagyon? Sosem hagytam még magára. :(



2012. júl. 19. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond.Főleg,hogy azért foglalkozva is lesz vele.

Egyébként én is utazom pénteken és vasárnap jövök haza.:D Addig anyumék vigyáznak rá.

2012. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak vele napi két-két órát lesz a barátom, én pedig minden este vele vagyok, sőt sokszor velem alszik az ágyban, irtó ragaszkodó. De remélem akkor jól viseli majd...
2012. júl. 19. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nálunk is így lesz.Anyumék se tudnak majd több időt vele tölteni,mint a te barátod.Az enyém is ragaszkodó,plusz én se szoktam bezárni,de így sajnos be lesz erre a pár napra amikor nem tudnak rá figyelni.De kifogják bírni mind a ketten.:)
2012. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"sőt sokszor velem alszik az ágyban"


Ez kicsit furcsa. Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2012. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Milyen fajta nyúlról van szó?
2012. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
felnőtt ember vagyok, de nyugi nem valami beteges hajlam ez :) a lábamhoz szokott felugrani éjjel néha. Nem is értem mi ebben a furcsa...
2012. júl. 19. 17:25
 7/12 A kérdező kommentje:
oroszlánfejű törpe egyébként
2012. júl. 19. 17:26
 8/12 anonim ***** válasza:
És lány vagy?
2012. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen, nő. de most komolyan miért olyan fontos ez? a kérdés arra irányult, hogy a magányra hogy reagál a nyuszim.
2012. júl. 19. 17:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A három napot biztosan jól fogja viselni. Még annyit tehetsz, hogy mielőtt elmész akkor a barátoddal együtt közösen játszol vele, hogy ne érezze egyből idegennek az új gondozóját. Így azt fogja érezni, hogy úgymond olyan átadtad a gondozását.


A másik, hogy ha megismeri a hangod akkor telefonon vagy webkamerán keresztül is beszélhetsz hozzá, így kevésbbé lesz magányos a kisállat. Vélemény?

2012. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!