Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehetne megállítani a...

Hogy lehetne megállítani a mókusokat?

Figyelt kérdés

nem tudom pontosan milyen fajta lehet de nem vörös..



A mátrában van nyaralonk és beszöknek a mókusok valahol a padláson laknak valószinüleg mert éjszaka ha fennt vagyunk lehet hallani a motoszkálásukat... kirágják a szigetelést a falból és hasonlo problémák....



mivel lehetne őket megfékezni? bántani nem akarjuk őket de ha nem lesz más megoldás akkor akár eddig is fajulhat...


kérlek segítsetek..



2012. júl. 21. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondod a padláson laknak, akkor azt kéne kideríteni hol jutottak be oda és megoldani hogy többé ne tudjanak. Elég egyszerű, bár biztosan több fáradtsággal jár mint megmérgezni a szerencsétlen állatokat. Amivel mondjuk sokat nem is érnél, mert később úgyis jönne újabb mókuscsalád.
2012. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Élvefogó csapdával, aztán kint elengedni. Előbb utóbb rájönnek, hogy nem kívánatosak nálatok, ti meg dróthálózzatok be minden lukat, ahol bemehetnek!
2012. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egész jo lenne kideriteni hol járnak be de még nem jöttünk rá ahol láttuk hogy járnak lezártuk de találnak másik helyet...
2012. júl. 22. 01:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Kapcsoljatok be nekik egy rádiót. Sajnos ha erdőben van a ház, bajos lesz elintézni, hogy a környékről is eltűnjenek.

Én mogyorós pelére tippelnék...

Nézz utána úgy emlékszem védett állat, nem irthatod ki az erdőből. Viszont biztos van megoldás azon kívül is, hogy te költözöl ki a nyaralóból. :)

A zajon kívül szagokkal is megprobalhatod kijelölni a territoriumod. De nem tudom mit, utál.

2012. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az lehet az mert halottam már mástol is ezt a pelét csak nem jutott eszembe...


olyan sűrűn nem járunk fel hogy ugyhadjunk egy rádiót...


arra gondoltunk viszünk fel vadászgörényt és talán annak a "szagától" meg magától az állattól megilyednek és elmennek.. jo ötlet szerintetek?

2012. júl. 22. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!