Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Hogy lehetne megoldani?

SOS! Hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
A cicám fogott egy egeret és leharapta az egyik lábát.Túlélte és meg szeretném tartani mert félek hogy a természetbe nem élné túl.Már nagyon megszerettem!Hogy lehetne megcsinálni azt hogy nyugottan hozzáérjek és ne kapjak el tőle valami fertőzést?Lehet fertőtleni egy egeret, úgy hogy ne legyen tőle baja?
2012. júl. 22. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartanám meg!Bocsi!
2012. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te nem vagy ép!!! Bocs! Engedd vissza a természetbe! Ez a legjobb,amit tehetsz érte! Fogságban úgyis elpusztul! És bármilyen betegséget elkaphatsz tőle!
2012. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az állatorvosi egyetem egzotikus osztályán megmondják mit tehetsz érte. Telefonon hívd fel őket. Ott komolyan veszik a legkissebb egeret is, értenek is hozzá, és őszinték. :)

Én értem miért akarod megtartani, de az biztos, hogy egyenlőre hordozhat betegségeket. Az egyetemen megmondják mennyi karantén, és milyen gyógyszerek kellenek. Amíg nincs meg, semmiképp se aludj vele egy szobában, ne harapjon meg, és a takarításnál is legyél óvatos.

Egy steril fehér egérrel könnyebb lenne... :)

2012. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Visszaengestem mert három lábbal is jól mozog.
2012. júl. 23. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
OK! Ez a legjobb,amit tehettél!
2012. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!