Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egérfogás gyorsan? (sürgős)

Egérfogás gyorsan? (sürgős)

Figyelt kérdés
Ismerősünk lakásába beköltözött egy egér. Ő nagyon fél tőlük, de én felajánlottam, hogy holnap megpróbálom megfogni. Ha nem sikerül, azt mondta jön a méreg. Én meg szeretném megmenteni csak nem tudom hogyan, mivel lehetne gyorsan elkapni. A szoba ahová költözött nem túl nagy de tele van búvóhelyekkel. Honnan lehet ne megtudni, hogy pontosan hol lakik? És ha megtalálnám mivel lehetne megfogni (megfognám én kézzel is, csak az nem hiszem, hogy elég hatékony lesz)?

2012. júl. 22. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
egy cica lehet előbb megtalálná
2012. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fogj egy cserepet , és támaszd ki egy félbevágott dióval vagy valami hasonlóval, úgy hogy belülről tudja csak megrágni. Ha elkezdi rágni, a cserép ráborul és az egérke túléli :) Nálunk ez ősszel bevált.
2012. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezt szoktam befőttes üveggel.A széle alá kell támasztani egy fél diót,hogy a belseje az üveg belseje felé legyen.Bemegy és rácsapódik.
2012. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A #2-es működik, csak rakj alá valamit, például egy átlátszó üres CD tokot, azzal együtt fel tudod emelni és látod is. Csak mikor felemeled, nehogy elillanjon a cserép lukán (ha nagy a luk)!

Ha kézzel fogod meg, ijedtében könnyen megharap!

2012. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első: nem lenne rossz ötlet, de itt pont az a lényeg, hogy élve maradjon az egér. ;)
2012. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, felállítottunk egy olyan diós csapdát, holnapra kiderül, mi lesz. Remélem belemegy.
2012. júl. 23. 20:28
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát az egér belement a csapdába csak sajnos nem úgy, ahogy kellett volna. Ugyanis nem a cserép alatt volt, hanem valahogy ráesett és agyonütötte szegényt :(
2012. júl. 24. 09:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Mekkora cserepet raktál oda, egy pálmának valót?
2012. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem! Dehogy! Nem volt az nagy, épp elfért volna benne.
2012. júl. 24. 10:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt a cserépen luk? Lehet, hogy megfulladt...
2012. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!