Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit ehet a dzsungáriai törpehö...

Mit ehet a dzsungáriai törpehörcsög? Gyümi, zöldség stb?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olajos magvak,zöldség,gyümölcs,lehet kapni magkeveréket nekik.
2008. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi magvakat már vettem neki, csak arra lennék kíváncsi milyen gyümölcsöt és zöldséget adhatok neki amitől nem lesz semmi baja?
2008. máj. 7. 12:27
 3/10 anonim ***** válasza:
1%
Nekem is van. Az enyémnek pacal a kedvence meg a tojás. De nagyobb ünnepekkor kaviáros macskafejet adok neki. azt is nagyon szereti.
2008. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

gyümölcsöt szinte bármit, magvakat, illetve retek és egyéb csípős zöldségen kívül is bármit, egyedül a K-betűs zöldségekkel kell vigyázni (kisállat-kereskedő mondta), pl. káposzta, karfiol..ezektől felpuffad.

salátát is nagyon szereti, meg répát, almát magokat szoktam még neki adni.

2008. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én meggyet adtam neki és szó szerint kitépte a kezemből amikor megkóstolta az apró nyelvével. Én is általában répát adok neki, almát, meg a meggy a nyerő most, meg a sajtot is nagyon szereti+ a magvak
2010. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

OLAJOS MAGVAT NEE!!!!!!!

baja lesz tőőőle

2010. júl. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"A hörcsögnek készített magkeverék megfelel igényeinek. Emellett adjunk neki zöldséget és gyümölcsöt. Kedvencei a sárgarépa, kígyóuborka, saláta, paradicsom, és a paprika. Ne adjunk déligyümölcsöket, erős paprikát, hagymát, és ne adjunk krumplit keményítőtartalma miatt. Fogkoptatásra legjobb a száraz kenyér, ami akár egy hónapig is kitart." /Wikipédia/

Olvastam, hogy pl szerei még a görögdinnyét is.

2010. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Miki Egéér ***** válasza:
szőlő,alma,dió,szotyi mindenfélét megeszik görögdinnye:D
2010. dec. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

alma,saláta(imádják):D,szotyi,nagyon pici reszelt sajt,keksz,répa,almának a csumája


SALÁTÁT adj neki nagyon nagyon szereti

2011. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
enyéim az kigyóuborkát nagyon imádják!pár perc alatt felzabálták. :)
2013. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!