Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörim alá rakhatok olyan...

A hörim alá rakhatok olyan forgácsot amit asztalos műhelyből kaptam? Kinézetre nem koszos és tetszik a höriknek.

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, de csak ha nem gyantás. A friss fenyőforgács nem jó nekik (az olyan, mintha nedves lenne és ragad is egy kicsit), a többi igen!
2012. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
abban szerintem előfordulhat fémforgács meg hasonlók is, az meg nem hiszem, hogy jó nekik
2012. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Száraz nem fenyő és tényleg tiszta tapintásra is.Csak hallottam hogy ha egy kicsit is poros belehalhat.Fém tuti nincs benne kézzel vannak ezek már gyalulva.
2012. júl. 23. 18:32
 4/7 intrepid ***** válasza:
Rakhatsz, én tengerimalac alá raktam, semmi baja nem volt. Amikor pakolod, nézd át, ne kerüljön bele olyasmi, ami nem oda való.
2012. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.. 12éven át volt hörcsögünk, imádták... viszik, hozzák, fészket építenek belőle, elbújnak alatta... :)
2012. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rakhatsz neki abból nem lesz semmi baja . Fémforgácsot pedig nem hiszem hogy találsz benne .
2012. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor meg nyugottam mert a szomszédnak egymás után 2 elpusztult és nem tudtuk hogy mitől és már erre is gondoltunk.
2012. júl. 23. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!