Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacom miért harapdál...

Tengerimalacom miért harapdál ha ölben van?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos,ha ölbe veszem,gyakran harapdálja a kezem,nyugtalan,látszik rajta,hogy menni akar vissza a helyére. De sokszor meg nyugodtan elvan ölben. Nagykorában is harapós marad? Vagy kinövi?
2012. júl. 23. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha "harapdálja" a kezedet (gondolom nem harap meg!) és menni akar vissza, az azt jelenti, hogy pisilnie kell! Olyankor tedd vissza és ha pisilt, utána megint kiveheted. Legalábbis az enyém így jelzi, ha dolga van, bár inkább bökdös, mint harapdál! A malacok gyakran 15 percenként is pisilnek!
2012. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fáj nagyon,de meglátszik a kezemen,amikor "harapdál". Szóval nem csak épphogy bekapja a kezem,hanem azért megfogja,ma a bőr is feljött a csuklómon és olyan érzés,mint amikor csikar a körmével. Szóval azt nem tudom,hogy ez nála csak jelzés értékű vagy netán "dühében" vagy félelmében ez már harapós malac kategória-e?
2012. júl. 23. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kétoldalas leírást neked találták ki!

[link]

2012. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már olvastam ezt,de így se tudom eldönteni,hogy ez a harapás vagy a harapdálás kategória. De szerintem ha harapna,akkor az eléggé fájna,vérezne,nem? Szóval nem hiszem,hogy teljes erejéből harapna...
2012. júl. 23. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:

2,5 hónapos...

Ha akarna se tudna igazán megharapni, de hát ő még csak kis kíváncsi!

2012. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ki kell mennie, de ha sokszor leteszed, mert harapdál, akkor kihasználja a kis sunyi, hogy felveszed, megharap, leteszed, aztán meg jól elvan a kuckójában :) Nekem csak ritkán harapja az ujjam. Régen sokat harapta. Azt csináltam, hogy mikor megharapott, befogtam a szemét. Mindig. Csak rátettem a tenyerem a szemére. Ez persze nem tetszett neki, és hamarosan már nem is bántott, csak nyalogatott :)
2012. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!