Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Holland törpenyuszit szeretnék...

Holland törpenyuszit szeretnék vásárolni, szerintetek ez egy megbízható tenyészet?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 25. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem őket, de így ránézésre megbízhatónak tűnik. Ha bizonytalan vagy, keresd meg, és beszélgess vele, kérj tanácsokat nyúlgondozásról stb., utána már el tudod dönteni, hogy szimpatikus-e.
2012. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyből megakadt a szemem azon, hogy "toy nyuszik születtek" valamirevaló tenyésztő nem próbálja ezzel a kitalált jelzővel eladni a nyuszijait
2012. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is utána néztem jobban a dolognak, lelkiismeretes, vagy tájékozott tenyésztő nem írna ki ilyesmit, látom ezek Holland Színes törpenyuszik remélhetőleg, de én se szeretem, ha toy nyuszinak hívják, ilyen faj nincs, kitudja milyen másik nyuszifajjal van keverve, nem sugall nagy tájékozottságot az eladótól :(
2012. júl. 28. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!