Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac vs önitató?

Tengerimalac vs önitató?

Figyelt kérdés

2,5 hónapos malackámnak vettünk önitatót, de nem használja. Kicsi edénykében is van neki víz, de szerintem abból sem iszik.

Mutattam neki, odatettem a szájához, de semmi. :(


Mit csináljak hogy igyon??


2012. júl. 26. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elég sok lédús gyümölcsöt kap, elképzelhető, hogy nem szomjas. De ha csak most került hozzátok, akkor valószínűbb, hogy megijedt az új helytől, ezért nem iszik.
2012. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vasárnap lesz két hete hogy nálunk van.

Kicsit félős :( Foglalkozunk vele, kivesszük, beszélünk hozzá. De már ő is játszik. Nagyon huncut, olyan mintha bújócskázna. Mert mikor hátrafordulok akkor megtorpan vinnyant egyet és kotor be a fotel alá, aztán kidugja a kis fejét néz, és mintha nevetne olyan hangot ad..

Jó biztos beképzelem, hogy játszik velünk, de annyira aranyos.

Kap dinnyét, almát, ubit, paprikát. Ezeket eszi meg.


Csak mondta az eladó ahol az itatót vettük, hogy az övé 2dl -t simán megiszik egy nap. A mi kis Malacunk meg semmit. :(

2012. júl. 26. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor azért nem szomjas!

Istenem de édes lehet!!

2012. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki, hogy működik az önitató, dugd oda az orrát! Kend be uborkával a golyót!


Széna mindig legyen előtte a fogai miatt, arra majd megszomjazik!

2012. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Reggelire szénát kap:) Ebédre gyümölcsöt, zöldséget, vacsira füvet. Persze mindegyikből keveset, mert tudom, hogy hajlamosak az elhízásra. :) Bár már most is olyan kis gombócka :)


Igen, rettentően édes:)

Itt van az íróasztal mellett a birodalma, és mikor rájön akkor szólongat és néz, de mikor kihajolok az asztal takarásából akkor bííí és beszalad a házába, aztán kidugja a nóziját :) Ezt nagyon szereti. Aztán elkezd körbe körbe rohangászni, meg ugrál, jajj annyira szeretem.


Tiétek is imádják a gurigákat? Beteszünk neki egy akármilyen gurigát, egyből beleszalad:)


Meg az uborka...hát az a mindene. Ha kiengedem a szobába, futkorászni, akárhova leteszek egy ubit, az 5 percen belül a pocakjában lesz:)

Szeretném megtanítani, hogy jöjjön oda hozzám. Nagyon nehéz?

2012. júl. 26. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:

A széna nem reggeli, annak folyamatosan előtte kell lenni egész nap! Mindig! Anélkül túlnőnek a fogai!


Beszélj hozzá minél többet, akkor előbb-utóbb megszokja és felismeri a hangodat. De odahívni csak az uborkával lehet...

2012. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Agyon uborkáztátok! :D

Több széna kell bele, és kisebb darab zöldségek. Magyarázd el neki, hogy ő egy fűevő állatka! :)


De persze, ha nagyon gurul, és 2 hete még fiúkkal lakott, ő meg esetleg lány... Akkor nem nagyon szereznék be már társat, hátha lány lesz a baba... :P

De ez esetben is több fű kell bele. :)

2012. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jajj nem éheztetjük!!

:))


Kap füvet rendesen.


Nem .. kisfiú, vagyis azt mondták...szóval...remélem :D


egy malacra rendezkedtünk be:)

2012. júl. 26. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!