Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajta legyen a tengerim...

Milyen fajta legyen a tengerimalacom, milyen színű, és mi legyen a neve?

Figyelt kérdés

Kapok vasárnap egy kis tengeri malacot, és én választhatom ki, csak nem tudom az alábbi felsoroltak közül választani, de egy biztos: fehéret és hosszú szőrűt nem szeretnék,mert minden nap takarítottam, de mindig meglátszott a kis fenekén a pisi :S.

A válaszokat előre is köszönöm!!

Megy a zöld kéz!



2012. júl. 26. 09:24
 1/9 alizka0827 ***** válasza:

Nekem rozettásom van.De előtte rövid szőrű keverék volt.A rozettás nagyon aranyos, ilyen pánkos.A színét te tudod majd,hiszen te leszel ott.De tenyésztőtől vedd inkább,mert ők megbízhatóbbak.Ami ilyen nagyon hosszú szőrű(ahogy írtad is),azt tényleg nem ajánlom,mert sokat kell fésülni,beleragad a forgács,stb..

A nevét csak te tudod eldönteni,mert ugye valami hozzáillő név kell,de itt néhány példa:

Ha fiú:

Artúr

Boby

Bozont

Benő

Bogyó

Fosi

Zénó

Prince


Ha lány:

Alíz

Lola

Roki

Mrs Röfi

Princess

Baba

..:) ezek aranyosak.:DD

2012. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi ! :D
2012. júl. 26. 13:40
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek is nagyon jók : [link]
2012. júl. 27. 09:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki? :D
2012. júl. 27. 09:56
 5/9 anonim válasza:
Rövid vagy közepes szőrű tengerimalacot válassz ,mert nemcsak a tisztításával lesz kevesebb gondod hanem ha nyáron a kánikulában jobb lesz neki,mert ugye a tengerimalacok nem tudnak izzadni és könnyen hőgutát is kaphatnak. A név szerintem csak úgy jön amikor meglátod vagy a viselkedési szokásairól is elnevezheted. Sok szerencsét a tengerimalac tartáshoz ! :)
2012. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi!!
2012. júl. 28. 09:03
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenképpen fiú lesz! Ezek közül lesz valamelyik:

Poci/Pocak:-ez akkor lesz, ha duci lesz!!

Charlie/Foltos:-ez akkor lesz, ha foltos színű lesz!!!!

Pajti:- ez akkor lesz, ha nagyon ugrál, és játszik !!

Darwin:-ez akkor lesz, ha zsemle színű lesz!!

Mazsola:-ez akkor lesz, ha barnás vöröses színű lesz!!

Szotyi:-ez akkor lesz, ha fekete lesz, rajta 1-2 fehér csíkkal!!

Gofri/Nutella:-ha nutellás színű lesz!!

2012. júl. 28. 09:15
 8/9 anonim ***** válasza:
2őt kell tartani belőle, mert egyedül nem érzi jól magát, vegyél a fiú mellé még egy fiút.Vagy ajándékozd el, ha nem lehet kettő mert nem jó neki egyedül!!
2012. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
TENGERIMALACOT EGYEDÜL NEM LEHET TARTANI MERT DEPRESSZIÓS LESZ!ÉS AKKOR IS HA FOGLALKOZOL VELE NAPONTA,MERT A CSAPATÁLLAT AZT JELENTI HOGY TÁRSAIVAL FELSZABADULT,NYUGODT!SZÓVAL MINIMUM KETTŐ KELL,ÉS NYUGI A HÍMEKET IS LEHET EGYÜTT TARTANI.
2013. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!