Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért sír (visít) a tengerimal...

Miért sír (visít) a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
A malacom mindig visít, kora reggel, délután sőt valamikor még este is. Tudom, hogy a visítás az éhségét jelzi, amíg adok neki enni nyugton is van de rá egy órára megint kezdi a visítást. Naponta kell takarítani a ketrecét a sok ürülék és pisitől, próbálom hozzászokatni a naponta kétszeri evéshez de egyszerűen nem megy, mivel folyamatosan visít. A saját érdekében akarom, hogy ne visítson egész nap mert ha ezt folytatja sajnos nem maradhat nálunk. Továbbá olvastam még, hogy ha magányos is tompábban visít, valami tipp hogyan változtassak ezen?
2012. júl. 27. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Széna mindig legyen előtte, reggel-este 1-1 evőkanál táp, és reggel is meg este is valami zöldség-gyümölcs, lehetőleg mindig ugyanakkor!


És ezt szigorúan tartsd be, pár nap és megszokják!


Ezzel megoldódik a pisigond is és leszokik a visításról is!

Ha ketten vannak, akkor jóval kevesebb a visítás, mert elbeszélgetnek egymással (az nem hangos)!

2012. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

És beszélj hozzájuk minél többet, meg simogasd őket!

2012. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyedül van? Szerezz neki társat. Kaja mindig legyen előtte, ahogy víz is.
2012. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2012. júl. 27. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor biztis nagyooooon éhess ;d
2012. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tengeri cucu előtt mindig legyen kaja!!! Mivelhogy nagyon gyors az emésztésük,így mindig kell nekik kaja!
2012. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!